عواملی که به شما کمک می‌کند تا در کنکور موفق شوید

این بخش شامل سلسله مقالاتی هست که شما را برای موفقیت هر چه بیشتر یکی از مهم‌ترین آزمونهای زندگیتان یعنی کنکور سراسری یاری خواهد کرد. خواندن این مقالات برای تمام کسانیه قصد دارند حداکثر بازدهی را در مطالعه و استفاده درست از زمان و انرژی خود داشته باشند اکیدا پیشنهاد می کنیم.
پرسش و پاسخ

رازهای موفقیت در کنکور

در این بخش به مواردی اشاره می‌ کنیم که برای پشت سر گذاشتن یک کنکور موفق برای رسیدن به رشته و دانشگاه دلخواهتان حتما به آن ها نیاز خواهید داشت.

آمادگی برای کنکور

بیشترین داوطلبین کنکور برای آمادگی کنکور، از مهر ماه درس خواندن را شروع می‌کنند. این داوطلبین در طی این دوران دچار فراز و نشیب‌های فراوانی می‌شوند که در این بخش این موارد رو بررسی می کنیم.

چطور عادت کنیم دروسی که دوسنداریم را بخوانیم؟

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبین عزیز کنکور دارند این است که هدف و برنامه خود را دارند اما نسبت به خواندن یک یا تعدادی دروس کاملا بی علاقه هستند و همیشه دنبال راهی هستند تا خواندن این دروس را به تعویق بیندازند. در این مقاله قصد داریم تا روشی را به کار ببریم تا مشکل شما تا حدودی رفع شده و به خواندن این دروس عادت کنید. با این روش کم کم می‌توانید ساعات مطالعه خود را زیاد کرده و نقطه ضعف شما در این درس به نقطه قوت شما تبدیل شود.

امتحان، همراه با چاشنی اضطراب!

تراژدی ای به نام دغدغه تصویری!

آنچه در اینجا می خواهم بگویم، مفهومی بسیار کلیدی است، که برای شروع حرکت در مسیر موفقیت بسیار ضروری و مهم است.
تعداد تست:
سطح شما در این بخش:
زیرمباحث:
تعداد فیلم آموزشی:
تعداد دفعات مرور
تاریخ مرور تعدات تست زده شده فواصل مرور میانگین پاسخگویی دیگر کاربران