ریاضیات تجربی

ریاضیات تجربی شامل ۷ کتاب ریاضی ۱، ۲ و ۳، هندسه ۱، آمار و مدلسازی، ریاضی عمومی ۱ و ۲ می‌شه و می‌تونه در تعیین سرنوشت شما در کنکور سراسری تاثیر گذار باشه. معمولا بچه‌های تجربی علاقه دارن بیشتر روی زیست و شیمی وقت بزارن تا ریاضی؛ ولی اگر واقعا دلتون می‌خواد رو رشته‌های خوب مثل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی سرمایه‌ گذاری کنید می‌بایست برای همه دروس از جمله ریاضی به اندازه کافی وقت بزارید. آکادمی کنکور سعی داره با استفاده از روش‌های پیشرفته آموزشی به ساده‌ترین شکل ممکن شما رو برای ریاضیات کنکور تجربی آماده کنه. شما با صرف حداقل زمان ممکن ریاضی رو به خوبی یاد می‌گیرید. شما در آکادمی کنکور می‌تونید بصورت آنلاین برنامه‌ریزی کنید، فیلم‌های آموزشی کنکور ببینید، تست بزنید و حل تشریحی تست‌ها رو در فیلم مشاهده کنید. مشاهده فیلم‌ها وقت زیادی از شما نمی‌گیره چون از تبلیغ و تعریف و تمجید از خود در فیلم‌ها خبری نیست! فقط آموزش با بهترین کیفیت ممکن! بزودی تمام فیلم‌های آموزشی روی سایت قرار می‌گیرند! با ما باشید...
پرسش و پاسخ

فصل اول: مقدمات و یادآوری

توصیه می‌کنم دوستانی که احساس میکنن پایه ریاضیشون خیلی قوی نیست حتما این بخش رو ببینن. پس بدون نگرانی و ترس از ریاضی شروع کنید.

فصل دوم: ترکیبیات

معمولا یک تست در کنکور از این بخش میاد! هر چند دو ساله که از این بخش تست کنکور نداشتیم ولی پیش نیاز فصل مهم «احتمال» هست. برای حل تست‌های این بخش باید کمی خلاقیت به خرج بدید.
قیمت: 22000 19,800 تومان
تخفیف
2,200 تومان
قیمت فیلم آموزشی این بخش و تمامی زیر بخش های آن برای شما: 19,800 تومان

فصل سوم: احتمال

این فصل خیلی مهمه! چون مورد علاقه طراحان تست کنکوره!! هر سال حداقل دو تست از این فصل داریم؛ سال ۹۲ چهار تست از این فصل داشتیم. به کلاس احتمال خوش آمدید.

فصل چهارم: جز صحیح و قدر مطلق

فصل پنجم: مثلثات

فصل ششم: توابع نمایی و لگاریتمی

فصل هفتم: تابع

فصل هشتم: معادله و نامعادله و تعیین علامت

فصل نهم: حد و پیوستگی

فصل دهم: دنباله

فصل یازدهم: مجانب

فصل دوازدهم: مشتق

فصل سیزدهم: دستگاه معادلات خطی

فصل چهاردهم: کاربرد مشتق

فصل پانزدهم: انتگرال

این بخش شامل دو قسمت انتگرال نامعین و انتگرال معین می‌شه. مبحث انتگرال در بخش آخر کتاب ریاضی عمومی آمده و هر سال دو سوال از این بخش در کنکور میاد. کاربردهای انتگرال مربوط به قسمت انتگرال معین میشه. موفق باشید!

فصل شانزدهم: دنباله‌های هندسی و حسابی

فصل هفدهم: آمار

فصل هیجدهم: مقاطع مخروطی

فصل نوزدهم: هندسه

کنکور سراسری

تعداد تست:
سطح شما در این بخش:
زیرمباحث:
تعداد فیلم آموزشی:
تعداد دفعات مرور
تاریخ مرور تعدات تست زده شده فواصل مرور میانگین پاسخگویی دیگر کاربران