زيست شناسی

زندگی زیباست! از اتم تا سلول، از ژن تا پروتئین، از جمعیت تا اکوسیستم؛ زیست‌شناسی مطالعه سیستم‌های جذاب و پیچیده‌​ای است که زندگی را برایمان امکان‌پذیر کرده است. با یادگیری زیست‌شناسی، نگاهی تازه به دنیای زنده خواهیم داشت. بعد از مطالعه زیست‌شناسی خواهید فهمید، هیچ چیز در دنیای شگرفت زیست ساده نیست؛ حتی آب خوردن که از دید همه امر ساده‌ایست، با چه نظم و شگفتی‌​ای انجام می‌شود. از همه​‌ی این‌ها گذشته زيست در رشته‌ی تجربی درسی سرنوشت‌ساز است. اهمیت آن را از چند جهت برایتان روشن می‌کنم. اولا که زیست درسی اختصاصی است و نسبت به دروس عمومی که ضریب یک دارند، سه برابر اهمیت بیشتری دارد، ثانیا خود زیست در میان دروس اختصاصی دارای ضریب ۴ است یعنی مجموعا زیست دارای ضر یب ۱۲ است. ثالثا درس زیست‌شناسی در چند سال اخیر دارای سوالاتی بس دشوار و طولانی، ترکیبی و مفهومی شده است تا حدی که در کنکور ۹۲ تنها ۱۵ نفر و در سال ۹۳ تنها ۶۴ نفر در کشور موفق به کسب درصد بالای ۹۰ شده‌اند. حدود ۳۰۰ نفر درصد بالای ۸۰ در کشور داشتیم. پس اگه زیست رو بالا بزنین ترازتون خفن!!!! بالا میره! و این برابرست با قبولی در پزشکی، دندان‌پزشکی و دارو سازی! پس زیست رو جدی بگیرید!

ریاضیات تجربی

ریاضیات تجربی شامل ۷ کتاب ریاضی ۱، ۲ و ۳، هندسه ۱، آمار و مدلسازی، ریاضی عمومی ۱ و ۲ می‌شه و می‌تونه در تعیین سرنوشت شما در کنکور سراسری تاثیر گذار باشه. معمولا بچه‌های تجربی علاقه دارن بیشتر روی زیست و شیمی وقت بزارن تا ریاضی؛ ولی اگر واقعا دلتون می‌خواد رو رشته‌های خوب مثل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی سرمایه‌ گذاری کنید می‌بایست برای همه دروس از جمله ریاضی به اندازه کافی وقت بزارید. آکادمی کنکور سعی داره با استفاده از روش‌های پیشرفته آموزشی به ساده‌ترین شکل ممکن شما رو برای ریاضیات کنکور تجربی آماده کنه. شما با صرف حداقل زمان ممکن ریاضی رو به خوبی یاد می‌گیرید. شما در آکادمی کنکور می‌تونید بصورت آنلاین برنامه‌ریزی کنید، فیلم‌های آموزشی کنکور ببینید، تست بزنید و حل تشریحی تست‌ها رو در فیلم مشاهده کنید. مشاهده فیلم‌ها وقت زیادی از شما نمی‌گیره چون از تبلیغ و تعریف و تمجید از خود در فیلم‌ها خبری نیست! فقط آموزش با بهترین کیفیت ممکن! بزودی تمام فیلم‌های آموزشی روی سایت قرار می‌گیرند! با ما باشید...

فیزیک

شیمی

زمین شناسی

بر اساس آخرین دستاوردهای علمی، زمین تنها سیاره در بین سیارات منظومه‌ی شمسی است که انسان و سایر موجودات زنده بر روی آن زندگی می‌کنند. یه جورایی ما تنها هستیم!
تعداد تست:
سطح شما در این بخش:
زیرمباحث:
تعداد فیلم آموزشی:
تعداد دفعات مرور
تاریخ مرور تعدات تست زده شده فواصل مرور میانگین پاسخگویی دیگر کاربران