چرا آکادمي کنکور

    ارائه محتوای آموزشی در قالب فیلم های آموزشی:                                                     آکادمی کنکور 

فیلم های آموزشی ما به صورت کامل و طبقه بندی شده منطبق بر کنکورهای سراسری اخیر می باشد تا توانایی لازم برای پاسخ گویی به سوالات کنکور را داشته باشد. برتری فیلم های آکادمی کنکور بر دیگر فیلم های کنکوری بازار این است که اگر هر جای فیلم آموزشی را متوجه نشوید می توانید سوال بپرسید. هرچه قدر که دلت میخواهد سوال بپرسید. هر زمان که یکی از اساتید و یا دوستانتان به سوال شما پاسخ دهند بک اعلان برای شما فرستاده می شود تا از جواب خود آگاه شوید.در صورتیکه در فیلم های آموزشی بازار شما تنها بیننده هستید امکان پاسخ گویی به سوالات شما هر گز وجود ندارد. همچنین در این سیستم شما می توانید فیلم های هر فصل را با هزینه ای بسیار پایین تر از فیلم های موسسات دیگر دریافت کنید.


    ارایه بانک سوالات                                                                                                                    

آکادمی کنکور

 سایت آکادمی کنکور دارای بانک سوالات بسیار قدرتمندی از کنکور های سراسری،سنجش، آزمون های آزمایشی دیگر و همینطور سوالات تالیفی خود است که هر روز به روزرسانی و سوالات چهار گزینه ای جدید به آن اضافه می شود. یه ازای هر مبحث که به صورت فیلم آموزش داده می شود تست های متنوع مربوط به همان مبحث وجود دارد. تست ها در 3 سطح قرار دارند و شما بعد از پیمودن هر سطح وارد سطح بعدی می شود.همه سوالات دارای پاسخ های تشریحی هستند.

    برتری استفاده از بانک سوال آکادمی کنکور در مقابل کتاب چیست ؟                      

اولین برتری شگرفت بانک تست آکادمی کنکور در مقابل کتاب این است که به ازای هر تست که در سایت جواب می دهید سایت تاریخ حل تست و درست یا نادرستی تست ، میزان پاسخ گویی دیگر کاربران به آن تست را ثبت میکند حتی اگر 10 بار آن تست را حل کنید باز هم اطلاعت مربوط به هر بار حل کردن شما در آن می آید. و شما با این سیستم به راحتی می توانید در فواصل زمانی معین  تست های دوره ای حل کنید ، به این شکل مباحث درسی را با تست مرور کنید.مرور با تست تنها و موثر ترین روش برای موفقیت در کنکور سراسری است.

دومین برتری این تست ها این است که شما نمی توانید مثل کتاب های تست خودتون رو گول بزنید و سریع برید سر وقت پاسخ نامه تشریحی و مگر اینکه تست رو جواب بدهید. و در آن صورت اگر درست یا اشتباه جواب دادید می توانید پاسخ نامه را ببنید .

سومین برتری : با سیستم آکادمی کنکور می توانید بفهمید از هر مبحث چه میزان تست زدید و کدام مباحث رو ایراد دارید چون بر اساس تست های ; شما می زنید سیستم هوشمند آکادمی کنکور همه ی این موارد را برای شما محاسبه می کنید و شما مجبور نیستید وقت خود را صرف این اطلاعات کنید.

چهارمین برتری : بسیاری از سوالات دارای راهنمای حل تست بودند و ما سعی کردیم تا آن جا که می شود شما خودتون تست رو حل کنید تا تقویت شوید همچنین جواب تشریحی بعضی از تست ها به صورت فیلم هستند. هیچ کتابی همچین امکانی نمیتونه داشته باشه!

پنجمین برتری : بانک تست آکادمی کنکور دائما در حال به روز رسانی است.کدام کتاب تست بعد از خریداری تست هاش  زیاد میشه ؟؟؟

ششمین برتری : همه ی کتاب ها فیلما و اطلاعات آماری شما می تواند در یک تبلت و یا گوشی و در هر جایی از دنیا قابل استفاده باشه. میتونید کتابارو رو کولتون بزارید هر جا خواستید ببرید ؟؟


   ارایه آزمونک های آنلاین                                                                               

برای بسیاری از شما کنکوری های عزیزپیش اومده که در میانه ی راه کنکو از هر درس یه سری مبحث رو خوندید و یه سری رو نخوندید! مشکل اینجاست که هیچ آزمون آزمایشی مختص دانسته های شما ساخته نشده که بخواهید بر اساس دانسته های خودتون از خودتون آزمون بگیرید! اما در آکادمی کنکور همه چی ممکنه! با آکادمی کنکور هر درس و هر مبحث رو که دوسدارید انتخاب کنید و بر اساس دانسته هایتان از خودتون آزمون بگیرید و همون لحظه کارنامه خودتون رو ببنید. این روش برای کسانی مناسب است که می خواهند شرایط آزمون را برای خوشدون پیاده کنند و تست زمان دار از مباحث مختلف بزنند. تا کی میخواهید منتظر آزمون آزمایشی بشید !!؟


   آزمون های آزمایشی                                                                                     

آکادمی کنکور علاوه بر تمامی امکانات بالا، آزمون های آزمایشی برگزار خواهد کرد تا با هزینه ی یک پنجم آزمون های آزمایشی دیگر، امکاناتی به شما بده که هیچ آزمون آزمایشی دیگری نخواهد داد. کارنامه شما بلافاصله بعد آزمون به شما نشان داده خواهد شد. آزمون شما تحلیل خواهد شد و سایت تک تک مباحثی که ضعف دارید را به شما نشان خواهد داد.هم چنین تمام اطلاات آماری که آزمون های حضوری به شما میدند را در آزمون ما خواهید دید.


   امکانات مشاوره اي                                                                                          

در بخش پرسش و پاسخ مي توانيد تمامي سوالات مشاوره اي خود را در ارتباط با کنکور بپرسيد و يا در قسمت هاي مختلف بخش مشاوره که دسته بندي شده است دنبال سوال خود که ممکن است دوستان شما پرسيده باشند بگرديد.

   درباره آکادمی کنکور                                                                                          

نام گروه: آکادمی کنکور
مکان جغرافیایی:

تهران, IR

گردانندگان آکادمی
علیرضا سیاحی

خشایار خوش آرای

شماره تماس: 09359309066
تاسیس کننده: علیرضا سیساحی
تاریخ تاسیس: 2015-07-01
مکان تاسیس: ایران
ایمیل : [email protected]
تارنما:
به این مطلب امتیاز دهید:
لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب وارد شوید.
تعداد افراد امتیاز دهنده: 2 | امتیاز: 5 از 5
سلام درباره آناتومی چشم انسان در کتاب سال یازدهم عصب بینایی بالاتر از لکه زرد قرار گرفته... و در کتاب پیش دانشگاهی کاملا برعکس نشون داده شده. اصل قضیه کدوم شکله؟ و سوال دیگه اینگه اجسام مژکانی با ماهیچه مژکانی چه تفاوتی دارند؟