چگونه با آکادمي کنکور درس بخوانيم! پيشرفت کنيم! رتبه برتر شويم!

چرا بهتر است از آکادمي کنکور استفاده کنیم؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از آکادمي کنکور وجود دارد. آکادمي کنکور باعث پيشرفت سریع  و واقعي شما در  تسلط شما بر دروس کنکور  می شود. اگر شما آکادمي کنکور بگويد شما اين سوال را اشتباه جواب دادي يعتي واقعا آن سوال را بلد نيستيد .می توانید با اطمينان خاطر کامل و با  بهترين کیفیت درس بخوانيد و با حداقل هزینه در حداقل زمان(زمان رفت و آمد به کلاس کنکور) به بهترين فيلم هاي آموزش کنکوري و تمامي تست هاي مورد نيازتون در يک درس دسترسي داشته باشيد. ما تمامي درس ها را پوشش داده ايم.کار با آکادمي کنکور سریع و ساده است و تیم مشاوره ما در هر زمان که نیاز باشد آماده پاسخ به سوالات شما خواهد بود.

چطور ثبت نام کنم؟

ثبت نام در آکادمي کنکور بسیار ساده است، پس از  ورود به سايت از نوار بالاي سايت گزينه ثبت نام را انتخاب کنيد پر کردن فرم کوتاه ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود. روی لینک تائید داخل ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. شما با یک حساب کاربری می‌توانید در زير ويديو  هر مبحث سوالات خود را بپرسيد يا در بخش سوال و حواب هاي مربوط به مشاوره ،سوال بپرسيدتا ما يا اساتيد ديگر به سوالات شما پاسخ دهند .همنين به صورت رايگان ميتوانيد ويديوي آموزشي آزمايشي ​اي را که در هر قسمت وجود دارد مشاهده کنيد ولي براي نمايش کامل آن بايد آن ويديو را خريداري کنيد.

مزيت استفاده از بانک تست آکادمي کنکور نسبت به کتابهاي تستي چيست؟

همه​ي رتبه هاي برتر کشور در يک موضوع اتفاق نظر دارند و آن اين است که براي موفقيت در کنکور بايد برنامه ريزي خودکنترلي و مرور فراوان داشته باشيم.بدون مرورهاي منظم و فراوان شما هرگز توانايي کسب درصد بالا در درس هاي کنکور را نخواهيد داشت. براي برنامه ريزي خود کنترلي شما بايد در هر درس و هر مبحث ميزان دفعات حل هر تست ، تست هاي درست و نادرستي که در هر مبحث زديد و همچنين تاريخ زدن هر کدام براي مرور در فواصل زماني مناسب را ياد داشت کنيد و ميزان ضعف و تسلط خودتان را از اين طريق در هر مبحث به دست اوريد. حالا شما بايد براي اينکار بايد تست هاي مربوط به حدود 30 کتاب را بررسي کنيد که کاري بسيار وقت گير و ملال آور است. در صورتيکه تمرين هاي تستي آکادمي کنکور به شما مي گويد هر تست را چند بار و در چه تاريخي زديد، آيا درست بوده اند يا اشتباه، آيا سخت بوده اند يا آسان، آيا آن تست را با راهنمايي حل کرده ايد با خود حل کرده ايد. اين امکانات براي اولين بار در ايران و در سايت آکادمي کنکور در اختيار شما قرار ميگيرد.با آکادمي کنکور شما نياز به بررسي ميزان و کيفيت مطالعه خود نداريد ما آن را به بهترين شکل بهتر از خودتان محاسبه خواهيم کرد. همچنين تست ها بدون دريافت هزينه اي به روز خواهند شد که هيچ کتابي اين امکان را به شما نمي دهد.

چقدر هزینه خواهد داشت؟

هزينه اي که شما براي يک مبحث مي دهيد مثل اينست که شما هم فيلم آموزشي و هم کتاب تست و هم اطلاعات مشاوره اي براي خود خريده ايد هزينه اي که اگه قرار باشيد خارج از آکادمي کنکور کنيد 10 برابر بيشتر خواهد بود و ان هم با امکاناتي خيلي ضعيف تر از سايت اکادمي کنکور. شما ميتوانيد يک درس و يا فصول هر درس را جدا جدا خريداري کنيد. با خريد اين کار تمامي فيلم ها، سوالات چهار گزينه اي و  آن درس به مدت يک سال براي شما قابل استفاده خواهد بود. پس شما با خريد هر مبحث نياز به استاد ، فيلم آموزشي، جزوه، کتاب تست ديگه اي  را نخواهيد داشت و همه را يکجا داريد. هم چنين ميزان پيشرفت درسي و نمودار هاي مطالعاتي مختلف براي شما در پنل کاربري قابل نمايش خواهد بود. براي خريد هر درس مي توانيد پس از ثبت نام و وارد شدن در بخش پنل کاربري از داشبود خود  مباحث خريداري شده را انتخاب کنيد. و هر مبحث دلخواه را با انتخاب خود خريداري کنيد.

 

بانک تست آکادمي کنکور از چه منابع تستي استفاده مي​کند؟

آکادمي کنکور از تمامي تست هاي کنکور سراسري داخل و خارج استفاده کرده است. تست هاي تاليفي بسيار دقيق و نزديک به کنکور هاي اخير با دقت فراوان توسط اساتيد ما طراحي شده اند. منتخبي از تست هاي آزمون هاي آزمايشي  سنجش و گزينه 2 ، سال 90 به بعد نيز در سايت گنجانده شده اند.تمامي تست هاي آکادمي کنکور داراي پاسخ تشريحي هستند و هر 4 گزينه بررسي شده اند. بعضي از سوالات داراي راهنمايي هستند زيرا سعي ما بر اين است که ابتدا خودتان براي پاسخ دادن به تست تلاش کنيد. تعداد تست هاي هر بخش نيز به اندازه اي است که نياز به استفاده از هيچ کتاب تست ديگري را نداريد.اين تست ها به روز مي شوندو در طول سال افزايش مي​يابند.

به این مطلب امتیاز دهید:
لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب وارد شوید.